Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5- さぼリーマン甘太朗Rated ★ 4.5
The Devil's PlanRated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 4.5
Slam DunkRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
HyeMiLeeYeChaePaRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.5