Titles you rated
My Super Ex-GirlfriendRated ★ 1.0
The King's SpeechRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 5.0- Romeo and JulietRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0