Series
Ratings
14
The Bear Season 1Rated ★ 5.0
First LoveRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Get GottiRated ★ 4.5
CandyRated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
The Night Agent Season 1Rated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
The Beatles: Get BackRated ★ 3.5
ClarkRated ★ 3.0
ClickbaitRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0