Titles you rated
Black MirrorRated ★ 5.0
Severance Season 1Rated ★ 4.5
GlitchRated ★ 5.0
Sasaki and MiyanoRated ★ 2.5
SignRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
BarakamonRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
GhostRated ★ 5.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Shugo Chara!Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0