Series
Ratings
32
GlitchRated ★ 3.0
RevenantRated ★ 1.5
MovingRated ★ 2.5
Girl From NowhereRated ★ 3.0
VincenzoRated ★ 3.0- Money Heist Season 5Rated ★ 5.0
Money HeistRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 1.5
Money Heist season 3Rated ★ 5.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
Inspector KooRated ★ 4.0
My NameRated ★ 2.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 1.0
SignalRated ★ 2.0
Hellbound Season 1Rated ★ 2.5