Series
Ratings
22
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 2.0
Emily in ParisRated ★ 2.5
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 3.0
Why Women KillRated ★ 4.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5