Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 1.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 2.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 4.5
CasinoRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 2.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5