Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Gran TorinoRated ★ 4.5
Secret SunshineRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 2.0
Love Jo. Right Now.Rated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 4.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.0- NoiseRated ★ 1.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0