Series
Ratings
57
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
You and Everything ElseRated ★ 5.0
Beyond the BarRated ★ 1.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
The 8 ShowRated ★ 1.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
Agents of MysteryRated ★ 2.0
더 인플루언서Rated ★ 0.5
Pyramid GameRated ★ 3.0- AccompliceRated ★ 2.0
Crime SceneRated ★ 5.0
AnnaRated ★ 4.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 3.5
The Apothecary DiariesRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Steel Troops Season 1Rated ★ 3.0
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0