Movies
Ratings
265
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Killing RomanceRated ★ 3.0
New York, I Love YouRated ★ 5.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
The GraduateRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 3.5
The Kissing BoothRated ★ 0.5
InceptionRated ★ 4.0
To All the Boys P S I Still Love YouRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.5
The HolidayRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
Black MoneyRated ★ 3.0
Frozen IIRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0