Movies
Ratings
326- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
- The UglyRated ★ 2.5
 Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0 Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
- Dempseyroll confessionsRated ★ 2.5
 A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0 A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
 Happy TogetherRated ★ 2.0 Happy TogetherRated ★ 2.0
 Mulholland DriveRated ★ 1.5 Mulholland DriveRated ★ 1.5
 Secret(working title)Rated ★ 2.0 Secret(working title)Rated ★ 2.0
 Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5 Barking Dogs Never BiteRated ★ 3.5
 HarbinRated ★ 2.5 HarbinRated ★ 2.5
- PilotRated ★ 1.5
 CruellaRated ★ 4.0 CruellaRated ★ 4.0
 HauntersRated ★ 2.0 HauntersRated ★ 2.0
 101 DalmatiansRated ★ 3.5 101 DalmatiansRated ★ 3.5
 Monsters, Inc.Rated ★ 3.5 Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
 Handsome GuysRated ★ 3.5 Handsome GuysRated ★ 3.5
 War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5 War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
 RememberRated ★ 2.5 RememberRated ★ 2.5
 MaggieRated ★ 3.0 MaggieRated ★ 3.0