Movies
Ratings
381
Source CodeRated ★ 4.0
Happy FlightRated ★ 2.5
The TowerRated ★ 4.5
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 3.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 2.5
Wrath of the TitansRated ★ 2.0
CasperRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Did You Hear About the Morgans?Rated ★ 3.0