Movies
Ratings
140
Decision to LeaveRated ★ 2.5
The HostRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 2.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0