Series
Ratings
87
IRISRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 2.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Inventing AnnaRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Friends Season 5Rated ★ 5.0
Friends Season 6Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
Friends Season 3Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0