Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5- We Couldn't Become AdultsRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Into the WildRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 5.0
The HoldoversRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Lost & FoundRated ★ 4.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Lost in StarlightRated ★ 3.0
Perfect DaysRated ★ 4.0- How she fellsRated ★ 4.0
The Third MurderRated ★ 4.0
Kamikaze GirlsRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0