Series
Ratings
74
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
Hot SpotRated ★ 4.5
Campfire Cooking in Another World with my Absurd SkillRated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0- KakeguruiRated ★ 2.5
Trainwreck: Storm Area 51Rated ★ 2.5
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Blue BoxRated ★ 3.0
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 4.0
Still, Life Goes OnRated ★ 5.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
Koisenu FutariRated ★ 3.5
What Comes After LoveRated ★ 3.5
Girls Band CryRated ★ 2.0