Titles you rated
Small Things Like TheseRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 4.5
Drive My CarRated ★ 5.0
AftersunRated ★ 5.0
Ivan's ChildhoodRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 1.5
The MenuRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 2.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.0