Movies
Ratings
125
Ip ManRated ★ 5.0
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 4.0
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
The ExpendablesRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
HairsprayRated ★ 5.0
A Good Day to Die HardRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Children...Rated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
World War ZRated ★ 5.0
Ip Man 2Rated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 4.0
KnowingRated ★ 3.0