Series
Ratings
48
The Red SleeveRated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
BridgertonRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.5
I Hate Going to WorkRated ★ 5.0- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 3.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
FingersmithRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
White CollarRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0