Titles you rated
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
OverlordRated ★ 5.0
OverlordRated ★ 5.0
Snow White with the Red HairRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
Isekai QuartetRated ★ 5.0
Saga of Tanya the EvilRated ★ 5.0- The Brave 'Yoshihiko'Rated ★ 4.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 5.0