Movies
Ratings
1835
The Art of Racing in the RainRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.5
The Man from LaramieRated ★ 3.0
Lost Bullet 3Rated ★ 2.0
Lost Bullet 2: Back for MoreRated ★ 2.5
Lost BulletRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Valdez Is ComingRated ★ 3.5
Cape FearRated ★ 3.5
The LobsterRated ★ 4.0
The StrangerRated ★ 3.0
High Plains DrifterRated ★ 3.5
Bicycle ThievesRated ★ 4.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
CopycatRated ★ 2.0
The Elephant WhisperersRated ★ 1.5
SerpicoRated ★ 3.5
K.O.Rated ★ 2.0
Evil Does Not ExistRated ★ 3.0
My Octopus TeacherRated ★ 2.5