Movies
Ratings
36
The Legend IRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Demolition ManRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
ThunderboltRated ★ 5.0
S.W.A.T.Rated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Romeo + JulietRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0