Movies
Ratings
117
Miss GrannyRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
Starship TroopersRated ★ 3.0
The Incredible HulkRated ★ 2.0
TakenRated ★ 4.0
A Dirty CarnivalRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0
Radio StarRated ★ 4.0