Titles you rated
Thread of LiesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Liar Game: The Final StageRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Secret World of ArriettyRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Bee MovieRated ★ 3.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 3.0