Titles you rated
UnstoppableRated ★ 1.5
The VillagersRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 2.0
The Life AheadRated ★ 3.5
Three SistersRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
The TableRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0- Sunset in My HometownRated ★ 4.5
Dachimawa LeeRated ★ 1.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Rough PlayRated ★ 1.5
GyeongjuRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0