Titles you rated
I Am LegendRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
SilencedRated ★ 2.0
MotherRated ★ 2.0
2012Rated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 2.0
Chinese ZodiacRated ★ 1.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 2.0
ControllerRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0