Titles you rated
OppenheimerRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5- Love ResetRated ★ 3.5
RansomedRated ★ 3.5
Badland HuntersRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 3.5- Sniper: Ultimate KillRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.5
American UnderdogRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
ExtractionRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 2.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 1.5
MosulRated ★ 3.5
Ocean WavesRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5