Titles you rated
DunkirkRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 3.0
TenetRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 2.5
JokerRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
tick, tick...Boom!Rated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Detective Conan: Strategy Above the DepthsRated ★ 3.5
Detective Conan: The Lost Ship in the SkyRated ★ 4.0