Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5- The Law According to Lidia Poët Season 2Rated ★ 2.5
The Law According to Lidia Poët Season 1Rated ★ 3.5
A Good Girl's Guide to MurderRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 2.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
A Man on the InsideRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 3.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
StartupRated ★ 2.0
A-TEENRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 2.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0