Movies
Ratings
345
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Miracles of the Namiya General StoreRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 5.0
The KingRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5