Titles you rated
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Blood and TiesRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.0