Movies
Ratings
403
The Exit 8Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 4.0
A Dance in VainRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
ReedlandRated ★ 3.0- Funky Freaky FreaksRated ★ 4.0
The Shadow's EdgeRated ★ 3.0
Human ResourceRated ★ 4.0
Father Mother Sister BrotherRated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 2.5
Peppermint CandyRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
A Scene at the SeaRated ★ 4.5