Titles you rated
Legally BlondeRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
The HolidayRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 5.0
ActressesRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Margin CallRated ★ 1.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 5.0
Moulin Rouge!Rated ★ 5.0