Movies
Ratings
634
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The RoundupRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.5
EternalsRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
SoulRated ★ 4.5
Hunter KillerRated ★ 4.0
CallRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.0
Good TimeRated ★ 2.5
TenetRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0