Series
Ratings
23
Family PlanRated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Pyramid GameRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
My NameRated ★ 4.5
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Arthdal ChroniclesRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 4.0