Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.5- ADA-DanceRated ★ 3.5
- Telephone BoothRated ★ 3.0
- Hansel: Two School SkirtsRated ★ 4.5
MantisRated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
#AliveRated ★ 2.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 4.0
American BeautyRated ★ 4.5