Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
TriggerRated ★ 2.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
The Last of Us Season 2Rated ★ 2.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 2.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
VigilanteRated ★ 4.0