Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
TriangleRated ★ 3.5
Lady of the DynastyRated ★ 3.0
Millennium ActressRated ★ 4.5
RashomonRated ★ 2.0
Merry Christmas Mr. LawrenceRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 4.0
LambRated ★ 2.0
Love LetterRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
SakuranRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.5
DraculaRated ★ 3.0
Happy TogetherRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Wuthering HeightsRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.5