Titles you rated
EquilibriumRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 5.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 5.0
GhostbustersRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Mutt BoyRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story IIRated ★ 5.0
More Than BlueRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
Two CopsRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Midnight SunRated ★ 5.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0