Titles you rated
 The Godfather: Part IIRated ★ 4.0 The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
 2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5 2001: A Space OdysseyRated ★ 4.5
 The ShiningRated ★ 4.0 The ShiningRated ★ 4.0
 Joint Security AreaRated ★ 3.5 Joint Security AreaRated ★ 3.5
 AnimaRated ★ 2.5 AnimaRated ★ 2.5
 Boogie NightsRated ★ 4.0 Boogie NightsRated ★ 4.0
 One Battle After AnotherRated ★ 4.0 One Battle After AnotherRated ★ 4.0
 No Other ChoiceRated ★ 4.0 No Other ChoiceRated ★ 4.0
 ThirstRated ★ 4.0 ThirstRated ★ 4.0
 ChallengersRated ★ 3.5 ChallengersRated ★ 3.5
 Under the SkinRated ★ 3.5 Under the SkinRated ★ 3.5
 The Hurt LockerRated ★ 4.0 The Hurt LockerRated ★ 4.0
 TarRated ★ 2.0 TarRated ★ 2.0
 SpotlightRated ★ 3.5 SpotlightRated ★ 3.5
 Gone GirlRated ★ 4.5 Gone GirlRated ★ 4.5
 Toni ErdmannRated ★ 4.0 Toni ErdmannRated ★ 4.0
 Uncut GemsRated ★ 4.0 Uncut GemsRated ★ 4.0
 Pan's LabyrinthRated ★ 3.0 Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
 Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 1.0 Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 1.0
 The FavouriteRated ★ 4.5 The FavouriteRated ★ 4.5