Titles you rated
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5- 頭文字D: Third StageRated ★ 4.0
- Initial D: Second StageRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc – Memorial EditionRated ★ 5.0
Initial D: First StageRated ★ 4.0
BerserkRated ★ 5.0
Goryeo-Khitan WarRated ★ 3.0
Berserk Season 2Rated ★ 5.0
Berserk Season 1Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0- Toy SoldiersRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0