Titles you rated
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 1.0
UnstoppableRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 0.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 0.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 1.0
Knives OutRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
VenomRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 1.0
MoneyRated ★ 4.0