Movies
Ratings
232
War HorseRated ★ 3.0
The ReaderRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
FrankRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 5.0
BlindnessRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
CloserRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 4.0
Midnight SunRated ★ 3.0
Mood IndigoRated ★ 3.5
MissingRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0