Titles you rated
Forrest GumpRated ★ 4.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
DamselRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
BallerinaRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 5.0
ElementalRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 2.5
Notes on a ScandalRated ★ 3.5
Romance of Their OwnRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.5
Blood and TiesRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 3.0