Titles you rated
The TyrantRated ★ 3.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Racket BoysRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
First LoveRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
ManifestRated ★ 3.5
How to Get Away with Murder Season 6Rated ★ 5.0