Titles you rated
My Boss, My HeroRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
DerangedRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
CubeRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 1.0
BlindRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
FriendRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0