Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 2.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 2.5
The World of LoveRated ★ 3.0
No Longer HumanRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Hidden Inventory / Premature Death Arc Compilation MovieRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Snow WhiteRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 4.5
My Oni GirlRated ★ 2.5
IbelinRated ★ 3.0
When Morning Comes, I Feel EmptyRated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.5
Baby AssassinsRated ★ 3.5
Love Lies BleedingRated ★ 3.5