Titles you rated
Love GenerationRated ★ 1.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.0- Rich Man, Poor Woman in New YorkRated ★ 2.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
Romantics AnonymousRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.0- Mrs. DurianRated ★ 2.5
Kowloon Generic RomanceRated ★ 3.5- 무언가 잘못되었다Rated ★ 3.5
- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5
One Room AngelRated ★ 3.5
The BoyfriendRated ★ 3.0- 신들린 연애Rated ★ 3.5
Diary of a Surgical Resident: MadokaRated ★ 3.5