Movies
Ratings
418- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
Kaiji: The Ultimate GamblerRated ★ 3.0
Death Note: The Last NameRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Fast XRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 2.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.5