Titles you rated
Ms. MarvelRated ★ 1.0
Empress KiRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0
MessiahRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Money HeistRated ★ 3.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0- Prison Break Season 5Rated ★ 2.0
Prison Break Season 4Rated ★ 2.0
Prison Break Season 3Rated ★ 2.5
Prison Break Season 2Rated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 4.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.0
HawkeyeRated ★ 4.0
WandaVisionRated ★ 3.0
Loki Season 1Rated ★ 4.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 2.5